Genel

Wesley Sneijder, alanlara geri döndü!

Alanlara geri döneceği söylentileri çıkan Wesley Sneijder ile ilgili sürpriz bir gelişme yaşandı. Arjen Robben’in futbolu bıraktıktan 1 yıl sonra futbola geri dönmesinin akabinde, memleketi Utrecht taraftarları da Sneijder’in futbola dönmesi için ayaklanmış, şov düzenlemişti.

ALANLARA DÖNDÜ LAKIN…

Teknik yönetici olup Galatasaray’ın başına geçmeyi istediğini açıklayan Wesley Sneijder için taraftarların aksiyonu sonrası yıldız ismin nasıl bir karşılık vereceği merakla bekleniyordu. 36 yaşındaki Sneijder, Utrecht taraftarının ‘futbola dön’ davetine karşılık verdi, alanlara döndü fakat futbolcu olarak değil.

Wesley Sneijder, kardeşi Rodney’in kaptanı olduğu DHSC Utrecht grubunun idmanına katıldı. Yeni misyona gelen teknik yönetici Gert Kruys idaresinde yeni dönem hazırlıklarına başlayan grubun antrenmanına teknik takım ile birlikte katıldı. Kruys’un yanı sıra teknik gruptaki eski Çaykur Rizesporlu futbolcu Tarık Divarcı ile birlikte, kramponları ayağında yeşil alana çıktı.

“SNEIJDER’DEN YARARLANMAMAK İÇİN MECNUN OLMAK GEREKİR”

Teknik yönetici Gert Kruys, yıldız futbolcunun egzersize katılmasıyla ilgili olarak “Wesley Sneijder üzere bir ismin bilgi birikiminden yararlanmamak için meczup olmak gerekir. Burada hoca olmamı benden Wesley istedi. O vakitten beri kendisiyle daima kontak halindeyim. Futbola bakış açısından yararlanıyorum. Idmanların kimi kısımlarına katılmaya devam edecek” dedi.

Share

Yorum Yapın